KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9591814
nr 959 1814
Lasse Stevenfeldt
(1930-2014), Sverige
Blandteknik, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), ej signerad, papper, 26x66 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 maj 2015
kl 20:37:27
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
Lasse Stevenfeldt
Läs mer om Lasse Stevenfeldt